Auginkime draugiškus išradėjus !

LEGO® Education metodika

Naudokitės visomis praktinio mokymo galimybėmis su LEGO® Education

Suteikite vaikams mokymosi visą gyvenimą meilę, remkime jų XXI a. įgūdžių ugdymą, įvairinkime savo edukacinę veiklą. Naudokite mūsų rinkinius ir specialias mokymo medžiagas, kad pasiektumėte maksimalų švietimo proceso efektą.

 

ŽAISMINGO  MOKYMOSI 

SUDEDAMOSIOS DALYS

 

 

 

 

LEGO® Education sprendimai 

LEGO® Education sprendimai ikimokykliniam ugdymui  LEGO® Education pradinių mokyklų  LEGO® Education sprendimai vidurinei mokyklai
LEGO® Education sprendimai ikimokykliniam ugdymui naudoja žaidimo pagrindu mokymosi principus, leidžiančius lengvam ikimokykliniam mokymuisi apie matematikos, mokslo, socialinių santykių ir kalbų pasaulį. Naudokite natūralų vaikų norą ištirti aplink juos esantį pasaulį, kad jie galėtų sėkmingai ugdyti savo socialines, emocines ir komunikacines kompetencijas. Padėkite jiems sužinoti džiaugsmą mokytis nuo ankstyvos vaikystės

LEGO® Education pradinių mokyklų sprendimai padės jums organizuoti įdomų praktiką orientuotą mokymo procesą, kuris supažindina studentus su STEM kompetencijomis. Matematikos, technologijų ir aplink mus esančių mūsų sprendimų pamokos tampa vis sunkesnės, nes mokiniai sužinos apie naujus pavyzdžius, kaip naudotis savo žiniomis kasdieniame gyvenime.

 

LEGO® Education sprendimai pradinei mokyklai padeda mokiniams atrasti savo potencialą per įdomias pagrindines technikos ir mokslo temas: kompiuterių mokslą, matematiką, technologijas ir fiziką. Plėtodami bendravimo įgūdžius, STEM kompetenciją, kūrybinį ir sisteminį mąstymą, jūsų studentai taps sėkmingais skaitmeninės eros piliečiais, tikrais ateities lyderiais.

 SPRENDMAI  SPRENDIMAI  SPRENDIMAI
 
 
 
 
 
 
    Jaučiate, kad kiekviena diena pamokose konkuruojate prieš išmanius telefonus?Vaikai klasėse sunkiai išlaiko dėmesį? Vaikai vis dažniausia klausia: Mokytojau, kur tai galėsiu panaudoti realybėje? Kada man to prireiks? Kodėl yra taip? Kodėl yra šitaip?
     Norite įkvėpti išmanumo ir inovacijų į savo pamokas? Nesvarbu ar tai Dailė, Darbai, Muzika ar Matematika bei kalbos. Jei esate nebijantis išmokti naujų dalykų, ir pažaboti technologijas, šis pasiūlymas Jums!
 
  
 
 
Baltic Orbis, drauge su savo sertifikuotais LEGO® Education Akademijos mokytojų mokytojais kviečia Jus į pirmuosius atvirus STEAM mokytojų mokymus Lietuvoje, naudojantis LEGO® Education priemonėmis ir metodikomis. Šie mokymai yra skirti visiems, mokytojam , kurie nori formalųjį ugdymą praplėsti patraukliausiais pasaulyje švietimo įrankiais, kuriuos sukūrė LEGO® Education.

 

Darželiams: STEAM PARK by LEGO® Education ir CODING EXPRESS by LEGO® Education

 
Mes rengiame ne tik žaismingus ir įdomius mokymus, bet ir pačių mokytojų pasitikėjimą, kad išėję iš mokymų, visi dalyvavę mokytojai sakytų  "Aš galiu tai padaryti, galiu tai pritaikyti savo pamokose".

Praėję mokymus, mokytojai galės:
 
Įgyvendinti ir naudoti LEGO® Education sprendimus kasdieniame mokyme;
Suderinti medžiagos naudojimą pagal mokymo programų standartus;
Sukurti pamokų planus naudojant LEGO® Education  4C mokymosi metodą;
Suprasti, kaip LEGO® Education ištekliai palengvina  darželinukų mokymąsi.

 Dieninis kursas susideda iš šių pagrindinių elementų:

  • Įgautos teorijos pritaikymas ir suvokimas  per pirmąsias 10 minučių;
  • Du trečdaliai kursų apima praktines užduotis;
  • Trečdalis kursų apima pristatymą ir diskusijas;
  • Kurso turinys, susijęs su mokymo programa;
  • Pamokų planavimas;
  • Pirmoji dalis bus skirta mokymuisi per Žaidimą.

 

Pradinėms mokykloms (Nuo 1 iki 5 klasės): LEGO® Education WeDo 2.0

 

Vadovaujantis sertifikuotu LEGO® Education akademijos treneriu, ši programa suteiks jums pagrindinį supratimą apie tai, kaip įdiegti ir naudoti  LEGO® Education WeDo 2.0 robotų sprendimą.
Jūs suvoksite, kaip galite skatinti savo mokinius tobulėti praktiniame mokyme, sutelkiant dėmesį į mokslą ir programavimą.

 

 DAUGIAU APIE LEGO® Education produktus

 

 

Partneriai